christyr2002
christyr2002 christyr2002
  • 04-03-2019
  • Mathematics
contestada

Plz help, Lots of points

Plz help Lots of points class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-03-2019

Answer:

1. 141.3

2. 23.14

3. 31.4

Answer Link
bubblegumunboxing
bubblegumunboxing bubblegumunboxing
  • 30-10-2019

Answer:

1. 141.3

2. 23.14

3. 31.4

I think

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

help with this math question
Some pls help me with this
3: A 300g box of breakfast cereal costs £1.40. Work out the cost of a 450g box of the cereal.
The Meaning of freedom – Colonists, Servants, and Slaves write a whole summary explaining the difference and what freedom means has to be a full-page
describe in brief the importance of wetlands from religious and cultural view point​
What's the sum of the mass added by the proportions use the chart
A case of garlic cost $26 per 30 pounds how much does the garlic cost per ounce?
. What could they have done differently to save the franchise?
I am drawing my own cover for my inktober sketch book and I know I am bad at drawing but I don’t know what else to add. Give me ideas for either the cover or to
Choose the correct answer. 4 students are taking a quiz. Omar answers 10 questions every 10 minutes. Mia answers 5 questions every 4 minutes. Layla answers 8 qu