michaelgoldband34 michaelgoldband34
  • 05-05-2019
  • Mathematics
contestada

what is the unit rate for the cost of a salad at the salad bar?

what is the unit rate for the cost of a salad at the salad bar class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 05-05-2019

Answer:

C.) $2.00 per pound

Hope This Helps!   Have A Nice Day!

Answer Link
sunshinefelicity sunshinefelicity
  • 05-05-2019

$2.00 per pound, the answer would be letter C

Answer Link

Otras preguntas

4x²-32=0 by any method
who qualifies as a dependent
which term best identifies a muscle cell?
Prior to the 1500's, most people accepted the view that the planets within our solar system revolved around
frequently asked questions in interview
sort the items according to whether they may be found only in free virus particles, only in uninfected host cells, or in both viruses and host cells.
how to find the volume of a rectangular prism
father of the constitution
definition of imperialism
common noun and proper noun